Żel analny do fistingu LoveStim HARD FISTING 500 ml – sklep erotyczny

Żel analny do fistingu LoveStim HARD FISTING z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tego rodzaju pikantnych zabaw. Sprawdzi się zarówno w przypadku osób zaawansowanych, jak i tych, które dopiero chcą spróbować penetracji przy użyciu dłoni. Żel okazuje się jednak nieoceniony zwłaszcza dla początkujących, jako że fisting jest wówczas bardziej ryzykowny. Zastosowanie kosmetyku pozwoli natomiast zniwelować ryzyko otarć, pęknięć i innych urazów charakterystycznych dla tej zaawansowanej zabawy erotycznej.

Żel analny do fistingu LoveStim HARD FISTING
obrazek prezentujacy

Gęsty Profesjonalny Żel Do Fistingu – dlaczego warto?

Profesjonalny żel do fistingu producenta LoveStim jest gwarancją bezpiecznego, a także wysoce satysfakcjonującego seksu. Dzięki swojej świetnie skomponowanej formule produkt okazuje się niezawodny i pozwala bez obaw cieszyć się przyjemnymi doznaniami płynącymi ze zbliżenia. HARD FISTING zapewnia optymalny poślizg, skuteczne działanie nawilżające, a przy tym bardzo długo utrzymuje się na skórze, dlatego nic nie zakłóci już erotycznych zabaw. Produkt jest ponadto wysoce wydajny i charakteryzuje go atrakcyjna cena.

LoveStim HARD FISTING 500 ml – specyfikacja

LoveStim HARD FISTING należy do profesjonalnych kosmetyków do fistingu, które zawierają substancje rozluźniające mięśnie odbytu lub pochwy, dzięki czemu eliminuje on ryzyko powstania dyskomfortu podczas zbliżenia, a ryzyko otarć oraz pęknięć staje się znacznie mniejsze. Żel cechuje się jedwabistą, gęstą formułą, która wzmacnia doznania oraz gwarantuje bezpieczeństwo. To właśnie te właściwości decydują o skuteczności produktu marki LoveStim i przekładają się na bardzo pozytywne opinie użytkowników.

Gęsty Profesjonalny Żel Do Fistingu – cena

Żel do fistingu marki LoveStim posiada niezwykle dużą pojemność, wynoszącą aż 500 mililitrów, a przy tym również wydajność na naprawdę wysokim poziomie. W połączeniu ze skutecznym działaniem cena jest zdecydowanie atrakcyjna, co sprawia, że HARD FISTING często gości w sypialniach miłośników tej intensywnej zabawy erotycznej. Opinie użytkowników wskazują, że produkt to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy, jako że jego działanie skutecznie wpływa na poprawę jakości życia seksualnego oraz okazuje się niezawodny w przypadku intensywnych zabaw.

Przetestowałem już dużo różnych żeli i ten wypada najlepiej. Jest odpowiednio gęsty i nawilżenie utrzymuje się długo. Razem z chłopakiem jesteśmy zachwyceni, bo kwestia otarć itd została w sumie załatwiona, bo się nie pojawiają. Super sprawa - polecam

Adam

Długo szukałem żelu, który dawałby wyraźne działanie rozluźniające i w końcu znalazłem. Żelu Hard fisting nie zamienię już na inny, jest doskonały pod każdym względem. Dzięki bardzo dobremu nawilżeniu doznania są lepsze, no i otarcia już nie są problemem

Dawid

Jestem początkująca w takich zabawach więc uznałam że przyda się dobry research. Podczas grzebania w internecie natrafiłam na nie jedno polecenie tego żelu. Przetestowałam i mogę powiedzieć że robi robotę!! Długie nawilżenie, super poślizg. Polecam!!

Gosia

Bardzo fajny żel, który super się sprawdza do fistingu. Świetna gęstość i nawilżenie dają idealny poślizg, otarć czy cokolwiek brak. No a przez to przyjemność jest dużo większa. Jesteśmy z chłopakiem bardzo zadowoleni. Jeśli ktoś się waha przed zakupem, to zachęcam

Agata